Jump to Navigation

ENDURO ASIAWING 250 VVMX

Představujeme vám nový endurový motocykl firmy ASIAWING v novém designu a obohacený o nové náhradní díly a doplňky. Tento motocykl je osazen čtyřtaktním motorem, který má 6-ti rychlostní převodovku a tím je vhodný na silniční provoz v kratších dojezdových vzdálenostech.
Motor je možno startovat buď elektrostartérem nebo nožní pákou. Tento motocykl je homologován pro 2 osoby. Je osazen šoupátkovým karburátorem DELLORTO italské výroby. Má nový design v kombinaci bílé plasty, červeno-černé sedadlo a doplněn červenou barvou CNC dílů, jako jsou brýle a další. Na motocyklech jsou montovány endurové pneumatiky od firmy CST. Pérování motocyklu je od firmy FASTACE. Do vidlic jsou montovány měkčí pružiny vhodné pro běžný silniční provoz.
Motocykly jsou obohaceny o nový přepínač světel, vypínač startů a nový rychlopal. Zákazník ocení i novou řetězovou sadu, duralový střed, želený věnec zadní rozety, DID řetěz.
Motocykly je možné si vylepšit o zadní alu nosič s brašnou. Na ochranu motorů je k dispozici montáž ochranných alu plechů.
Dále jsou v nabídce hydraulické spojky od italské firmy MAGURA a páčky řídítek je možné ochránit blastry s hliníkovou výztuhou.
Dále si můžete vybrat mezi nabídkou 3 průměrů kotoučů přední brzdy (průměr 240, 270 a pro motard 290 kotouč).

Enduro - Objednávky
Cross - Objednávky
Komentáře: 

ReklamaMain menu 2

Dr. Radut Consulting