Jump to Navigation

VVL motokros začíná letošní sezonu v Horažďovicích

Prvním závodem VVL ASIAWING GROSSKOPF STEELPRO CUP 2017 otevře seriál známé závodiště na Svatém Poli v Horažďovicích. Závod se pojede v neděli 26. března 2017 od 8.00 hodin. Začne se seznamovacími a měřenými tréninky. Poté budou následovat odpolední závody jednotlivých tříd s předpokládaným ukončením akce v 17.30 hod.

Závodit se bude v dospělých a dětských kategoriích, tak jak je u pořadatele VVL dlouholetou tradicí. V 21. ročníku bude uspořádáno 7 závodů s ukončením seriálu v Jiníně u Strakonic, kde proběhne i slavnostní vyhlášení.

Zveme tímto všechny jezdce, kteří mají o seriál zájem. Pro tyto jezdce jsme připravili celoroční elektronickou přihlášku a technickou kartu na našich stránkách. Přihlášku a technickou kartu vyplňte a odešlete do systému a zároveň si je vytiskněte a podepsané přivezte na 1. závody do Horažďovic. Timto se urychlí formální a technické přejímky.

Parkoviště jezdců bude pro SMS jezdce otevřeno v sobotu až po 19.00 hod. Důvodem je sobotní závod Mistrovství republiky juniorů, který končí v 18.00 hod a po odjezdu juniorů mohou jezdci SMS začít najíždět do depa. ŽÁDÁME TEDY VŠECHNY JEZDCE SMS, ABY NEPŘIJÍŽDĚLI DO DEPA DŘÍVE, NEŽ V 19.00 HOD. Děkujeme za pochopení.

Komentáře: 

ReklamaMain menu 2

Dr. Radut Consulting