Jump to Navigation

Informace pro jezdce střediska motocyklového sportu VVL – MOTOKROS KLUB V AČR

Startovní čísla pro SMS

Před registrací start. čísla si připravte: Číslo rámu , Vrtání/zdvih, Homologace přilby – bez těchto údajů nebude možno registraci dokončit!!!

Od 1. 1. 2018 bude spuštěn stejně jako v minulém roce na stránkách VVMX450.eu systém přidělování a rezervace startovních čísel pro seriál v roce 2018. Každý z vás si může vybrat a zaregistrovat startovní číslo v dané třídě. Součástí registrace startovního čísla pro rok 2018 bude celoroční přihláška, celoroční technická karta a žádost o registraci v SMS. Po vyplnění žádosti v registracích SMS vám bude registrováno startovní číslo do SMS VVL, ale i v případě zaškrtnutí kolonky pro MMČR junior /senior zajistíme pro tyto seriály také startovní číslo. Pokud budete chtít zachovat st. číslo z loňského roku, bude pro Vás blokováno do 31. 1. 2018. Po dokončení registrace se Vám v emailu objeví potvrzení a přijdou Vám automaticky vyplněné formuláře, to znamená celoroční přihláška a celoroční technická karta. Tyto formuláře vytiskněte, podepište a vemte s sebou na první závody seriálu. (neposílejte ani přihlášku ani technickou kartu poštou!)
SMS vypisuje pro rok 2018 tyto třídy:
50 ccm
65 s 85 ccm
VETERÁN
MX1 Lic. národní, mezinárodní
HOBBY MX1
HOBBY MX2
Třídy, časy rozjížděk a vyhlašování budou stejné jako v loňské sezoně.
Nový název seriálu přinese i obohacení o nové sponzory a tím se závod pro jezdce opět zatraktivní v podobě hodnotných cen.
Název seriálu pro 2018: VVL ASIAWING BO Motor - oil CUP 2018
Aktuální informace sledujte na stránkách VVMX450.eu

Komentáře: 

ReklamaMain menu 2

Dr. Radut Consulting