Jump to Navigation

náhradní díly

Přední maska - Doporučené náhradní díly

Tato maska je originálním dílem k motocyklu VV MX 450R. Výrobcem je taktéž firma Asiawing. Samozřejmě ji lze použít i na jiné motocykly.

Startér - Doporučené náhradní díly

Kolo zadní - Doporučené náhradní díly

Gelová baterie - Doporučené náhradní díly

Gelové motocyklové baterie od firmy Motobatt jsou špičkové produkty od čínského výrobce. Testujeme je již po dobu 4 let v závodech endura a motokrosu a nemáme k nim jedinou výtku. Není třeba dodatečné dobíjení během sezony a již při koupi jsou tyto baterie plně nabité a připravené k okamžitému použití. Uchycení je možné, díky gelové technologii, v jakékoliv poloze. Baterie jsou vyrobeny na zvládání otřesů a rázů spojených s terénními závody. Jejich kvalitu dále dokazuje mnoho vyhraných závodů v profesionálních amerických sériích AMA.
Součástí balení je baterie Motobatt 12V/7Ah a šrouby s konektory pro uchycení kabelů shora či z boku

O-ring 520 řetěz - Doporučené náhradní díly

Naše firma a závodní tým tyto produkty dlouhodobě testuje v nejnáročnějších závodních podmínkách. V extrémních závodních podmínkách na enduro soutěžích vydržel řetěz cca 3000 km, což spolehlivě pokryje celou sezonu i mnohem více. Řetězy jsme testovali i v motokrosu, kde na jednom řetězu najedeme v průměru 30 motohodin. Na základě těchto zkušeností vám řetězy KMC vřele doporučujeme a věříme, že s nimi budete spokojení.

Reklama

Subscribe to RSS - náhradní díly


Main menu 2

Dr. Radut Consulting